Pečuj o své tělo

31. května 2011 v 18:58 | G-mode |  →Care
Dřív, než nás odsoudíte, že jsme tento článek okopírovaly, chceme jen napsat že je to sice pravda, ale uvádíme samozřejmě zdroj- michellefashion.blog.cz - skvělá blogerka s dobrými a chytrými články. Tento článek jsme vybraly, protože nás upoutal a je moc zajímavý. Do hezkého oblečení přece taky potřebuješ hezkou postavu, ne? : )

Proč nedržet diety??
Když se budeš omezovat na jídle, tvé tělo to minimum jídla, které sníš bude ukládat na " horší časy ", takže tuky budou jen a jen přibývat. - Známý jo-jo efekt.
Když budeš držet diety, zvykneš si na to a nebudeš vědět, kdy přestat. Nakonec se z tebe stane anorektička.
A už vůbec Ti nedoporučuji jídlo zvracet, protože kyseliny, které se nacházejí v tvém žaludku níčí sklovinu a budeš mít škaredé zuby. Jestli si na zvracení zvykneš, budeš s tím mít velké problémy - Bulimie
Jak hubnout bez diety??
Určitě bys měla začít sportovat, alespoň 3x týdně. Doporučuji Ti SQUASH. Dost se u něj naběháš a to teď potřebuješ.Dobrá je taky ZUMBA. Jestli Tě žádný sport nebaví, zajdi si do posilky a posiluj problematická místa. Dobrým pomocníkem na hubnutí je běžící pás. Jestli máš problém s bříškem, pomůžou Ti sklapovačky. V létě si můžeš jít zaběhat a nemusíš platit za posilku.
Důležité je, abys jedla pravidelně 5x denně. Večeřet bys měla okolo 18.hodiny a postupně bys měla snižovat svůj denní příjem kalorií. Rozhodně přestaň jíst fastfoody. Jsou nezdravé a tučné. Naopak zařaď do svého jídelníčku luštěniny a ovoce. Zkus třeba dietní pomazánky. Jsou dobré a dietní zároveň :) (recepty níž)
Ředkvičková pomazánka:
Potřebuješ: tvaroh ve vaničce, cibule, ředkvičky
Postup: Nastrouháš ředkvičky a vymáčkneš je, abys z nich neměla kompot :), pak nakrájíš na jemno cibuli a nakonec vše smícháš.
Vajíčková pomazánka:
Potřebuješ: Tvaroh ve vaničce, cibule, vajíčko
Postup: Uděláš vajíčko na tvrdo a nakrájíš jej, potom na jemno nakrájíš cibuli a vše smícháš.
Další recepty najdeš na internetu. V tomhle článku jste se asi nic nového nedozvěděli, protože to co jsem tu napsala jste se určitě dočetli v časopisech atd. Ale pořád lepší něco než nic, no ne??

Takže ještě jednou- zdroj: michellefashion.blog.cz : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama