Bruno Mars

1. června 2011 v 20:31 | G-mode (B.) |  →Other
Určitě znáte populárního zpěváka Bruna Marse (25). Nazpíval hity Grenade, Just The Way You Are nebo The Lazy Song, ale já vám o něm toho řeknu mnohem víc:)

Pravé jméno: Peter Gene Hernandez
Proč Bruno?: Už odmalička ho přezdívali Bruno, kvůli oblíbenému wrestlingovému zápasníku Bruno Sammartina, se kterým měl podle otce stejně baculaté tváře.
Proč Mars?: Podle oblíbené planety Mars
Datum narození: 8.října 1985
Místo narození: Honolulu na Havaji
Znamení: Váhy
Kořeny: Filipínští a portoričtí předci
Special: 5 sourozenců (bratr Eric a sestry Jaime, Tiara, Tahiti a Presley).

Miluje...
RODIČE
,,Jasně že mám rád celou svou mega rodinu, ale k rodičům mám respekt a velikou úctu. Ve všem mě vždycky podpořili, ať už bylo mé rozhodnutí jekékoli a ať si o něm mysleli cokoli. Když jsem se v sedmnácti rozhodl odstěhovat se do Los Angeles, nedrželi mě ani mi to nerozmlouvali. Mamka byla trochu smutná a je mi jasné, že o mě museli mít oba šílený strach, ale zároveň mi věřili, že mám na to, něco dokázat a prosadit se v tomhle drsném světě.Jsem rád, že jsem je nezklamal."

SVÉ VZORY
,,Od malička jsem ujížděl na písničkách Elvise Pressleyho a Michaela Jacksona. Dokonce jsem se oblékal a stylizoval jako Elvis, ale napodoboval měsíční chůzi Michaela. Byl jsem zkrátka takový malý dva v jednom! (smích) Teď, když už jsem velký kluk, snažím se svoje sny idealizovat. S Elvisem ani Michelem už si duet bohužel nedám, ale mám ještě svého 3. idola, a tím je skupina Coldplay. S tou bych si rád zazpíval! Doufám, že si to lídr kapely ,Chris Martin, přečte (Smích)"

MUFFINY
,,Ááá, musím to přiznat! Hrozně je miluju! Čokoládový muffiny jsou moje droga! nemusím kouřit, pít, fetovat ani nic podobného, mě ke štěstí naprosto stačí muffin. Když se do něj zakousnu, připadám si jako v extázi! Po zbytek dne pak zářím jako sluníčko, a když mám špatnou náladu, muffin to hned všechno vyřeší a zažene. Stačí mi málo, co? Holky, jestli mě chcete sbalit, přes muffinky to zaručeně vyjde! (smích)"

BOWLING
,,Nejhorší hra! Teda jako samozřejmě nejlepší, ale nejhorší v tom, že když začnu hrát, nemůžu vůbec přestat, kolikrát mě z toho až bolí ruka! Navíc, jeden můj kámoš pracuje bowling centru, takže to díky němu mám zadarmo a jsem tam pořád. Snažím se o rekord už pěkně dlouho, a pořád marně. Mám totiž taky pracovní a jiné povinnosti, takže mě tenhle kámoš, který je tam každý den celý den, věčně přehrává. Ale jednou to výjde, vím to! (Smích)"

RYCHLÁ AUTA
,,Mustang GT- můj věčný sen. Kdybych se nebál, že se v něm zabiju, tak si ho hned pořídím! Miluju rychlou jízdu v nadupané káře. Jenže! Řídit musí někdo jiný a musí to být samozřejmě někdo, komu můžu věřit, že mě neomotá kolem stromu! (Smích) Já se rád kochám tou rychle rychle ubíhající krajinou a taky samozřejmě koukám po holkách, jestli vidí, v čem se vezu!"


SLUNEČNÍ BRÝLE
,,MIluju brýle! Mám jich stovky. Když jdu po městě s někým, kdo mě zná a narazíme na obchodníky s brýlemi, dotyčný mě hned žene pryč, protože ví, že bych se tam tak aspoň na hoďku sekl! Je to nemoc, asi už se budu muset zamyslet! (Smích)"

Tak snad to stačí :)
zdroj článku: BRAVO girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama