Justin Timberlake o EX

1. června 2011 v 21:54 | G-mode (B.) |  →News
Justin Timberlake, který nedávno zakončil letošní 'Saturday Night Live' sezóny nejvtipnějších epizod se objevuje v novém vydání časopisu 'Vanity Fair', hity 2.června v NewYorku a v Los Angeles a 7.června všude jinde. JT řekl špínu o své EXpřítelkyni Jessice Biel, se kterou se rozešel v březnu 2011.

,,Ona je nejdůležitější osobou v mém životě," řekl Justin o Biel. Je to radikální prohlášení a to zejména pro toho, kdo je singl. ,,V mých 30ti letech byla nejvíce speciální osobou, OK? ... Nechci říct mnohem víc, protože musím chránit věci, které jsou mi drahá. - Například její". Ale my jsme pořád zvědavé, proč se s ní rozešel.

Zatímco Justin a Jessica se rozešli po dlouhém a zdánlivě stabilním vztahu, Justin řekl, že on myslel na rodinu. Přiznal, že před šesti lety o tom vůbec nepřemýšlel, ale teď to cítí jako blízkou planetu kroužící okolo. Není moc na manželský svazek, ačkoliv říká: ,,Myslím že chyba je, že se lidé vážou k osobě, která je ze začátku skvělá a pak ji lépe poznají a je strašná. Ale to je umění vzájemného soužití, měnit se společně. Když to říkáte takhle, vypadá to skoro nemožně, že ano?" JT je tak chytrý, jak je talentovaný a veselý.

Timberlake, jehož další EXpřítelkyně jsou Cameron Diaz, či Britney Spears je jeden z příkladů, proč spolu lidé randí. Je to jednoduchá fyzika- zájemné přitahování. ,,Víte jaké to je randit a přitom se cítit svobodně a uvolněně?" My to teda chápem:D

Jak jsem to tak pochopila, JT se chce zjevně ke své Jessice Biel vrátit.

3-Way (The golden rule) -Justin Timberlake feat. Lady Gaga


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hot Or Not?

Hot 60.4% (29)
Not 39.6% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama